1992. gadā Rīgā tika dibināta neliela kompānija ar nosaukumu „Gelos”. Kompānija nodarbojās ar dekoratīvo un pīto lenšu, veļas gumiju, auklu un degauklu ražošanu. Pateicoties apzinīgai un godprātīgai attieksmei pret veicamo darbu un kvalitatīviem ražošanas  izstrādājumiem,  kompānija ātri iekaroja uzticību un kļuva par produkcijas piegādātāju tādiem uzņēmumiem, kā trikotāžas uzņēmums „Ogre”, konditorejas izstrādājumu fabrika „Laima” un uzņēmums „Dobele”. Ražošanas apjomi ātri auga  un drīzumā kompānija izgāja Krievijas tirgū, kurā tika nodibināta ilgstoša un veiksmīga sadarbība ar Maskavas konfekšu fabriku «Красный Октябрь» un konditorejas izstrādājumu koncernu «Бабаевский». 1997.gadā kompānija tika restrukturizēta un ieguva jaunu nosaukumu „Valērija-Lukss”.


     Protams, ar vienu nosaukuma maiņu viss nebeidzās, jo uzņēmums paplašināja savu darbību spektru un izveidoja jaunu nozari : veļas, daudzveidīgas trikotāžas un virsdrēbju ražotni. Šobrīd „Valērija-Lukss” kļuva par uzticamu zīmolu kvalitatīvu izstrādājumu izgatavošanā Latvijā, Krievijā un daudzās Eiropas valstīs. Patērētāji augsti novērtēja produkcijas mūsdienīgu dizainu un izstrādājumu kvalitāti. Produkcija tiek ražota pateicoties modernām, augstas precizitātes šūšanas un piegriešanas iekārtām.  

     Kompānijai ir ilgstoša sadarbība ar lieliem izf0e213.jpgejvielas, diegu un adatu piegādātājiem, kas ir produkcijas nevainojamās kvalitātes garantija. Šobrīd jaunas kolekcijas tiek regulāri atjaunotas un papildinātas. Jaunas kolekcijas izstrādāšanā tiek iesaistīti moderni dizaineri, modelētāji un labākie meistari. Šādas pieejas rezultātā SIA „Valērija-Lukss” apģērbi šobrīd ir ļoti pieprasīti un piesaista starptautisko izstāžu un parēju visaktuālāko modes pasākumu apmeklētāju uzmanību.  

    Ražošanā tiek izmantots ražošanas audekls, kā arī apģērbi tiek šūti no naturāliem un mūsdienīgiem mākslīgiem sintētiskiem materiāliem. Augsti kvalificēti konstruktori un dizaineri izstrādā apģērbu un veļas kolekcijas, ņemot vērā modes tendences un pašu klientu vēlmes. Kompānija ražo vieglus un ērtus apģērbus, kas neburzās, nedeformējas un ir viegli mazgājami.  

     Šodien Valērija-Lukss izstrādā un ražo dažāda veida sieviešu apģērbus – blūzes, svārkus, bikses, kleitas, topiņus. Tas ir tieši tie apģērbi,  kas ir sastopami katras sievietes garderobē.


     Katrai dāmai vai meitenei patīk skaisti saģērbties ne tikai svētkos, bet izskatīties labi arī ikdienišķajā dzīvē. Ļoti bieži sanāk, ka labas un kvalitatīvas drēbes maksā pārāk dārgi vai veikalos vienkārši nav vajadzīgā izmēra. Šajā gadījumā SIA „Valērija-Lukss” ir ļoti demokrātiskas cenas un diezgan plašs izmēru diapazons no 38 līdz 50. Visi mūsu modeļi ir izstrādāti ņemot vērā pēdējas modes tendences, tomēr izveidoti balstoties uz pasaules klasiskajiem standartiem.


     Tajā pašā laikā labi ģērbts cilvēks jūtas daudz pārliecinātāks, izskatās uzticams un cieņas vērts, kas ir viens no svarīgākajiem veiksmes faktoriem mūsdienās. Mūsu kolekcijās ir modeļi no dažādiem audumiem, ar daudzveidīgiem siluetiem, dažādām krāsām un ornamentiem, fasoniem, lai katra sieviete varētu atrast vispiemērotāko apģērbu savai gaumei un situācijai.